Parafia Opieki Matki Bożej Bolesnej w Nowym Mieście nad Pilicą

Pośród narodów głoście chwałę Pana

V NIEDZIELA WIELKANOCNA
28.04.2024 r.

1. W środę rozpoczynamy się miesiąc maj. Zapraszamy na nabożeństwa majowe codziennie po Mszy Św. o godz. 18.00., a w niedzielę po Mszy Św. o godz. 12.00.

2. W piątek 03.05. obchodzimy Uroczystość Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski oraz święto państwowe Ustanowienie Konstytucji 3-go Maja.. Msze Św. w porządku niedzielnym. Uroczysta Msza Św. w intencji Ojczyzny zostanie odprawiona o godz. 12.00. Będziemy również modlić się za wszystkich Druhów Strażaków z okazji wspomnienia ich patrona św. Floriana. Tego dnia przypada również I piątek miesiąca, spowiedź podczas Mszy św. Nie będzie koronki i wystawienia o godz. 15.00.

3. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej. Jest do nabycia Gość Niedzielny i Mały Gość dla dzieci.

4. Zapowiedzi:
Mateusz Kozakiewicz - kaw. z par. Łęgonice Małe
Natalia Cupriak - panna z par. tut.

5. Intencje Mszalne.

6. W ostatnim tygodniu naszą wspólnotę opuścili: śp. Jan Kargul, śp. Andrzej Rutkowski i śp. Stanisława Kalinowska, której pogrzeb będzie jutro 29.04. o godz. 14.00. Prośmy Boga o miłosierdzie i życie wieczne dla naszych zmarłych. Wieczny odpoczynek...

Kreator stron internetowych - strona bez programowania